Góra Grosza 2009

• Gru 15 / 2009
  • Możliwość komentowania Góra Grosza 2009 została wyłączona

Góra Grosza 2009

W dniach 23 listopada do 4 grudnia odbędzie się X ogólnopolska akcja „Góra Grosza 2009”, której celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, między innymi tworzenie i dofinansowanie domów dziecka.
Kilkakrotnie już braliśmy udział w tej akcji. Teraz również zachęcamy wszystkich do zbieranie drobnych monet: od 1 gr do 5 zł. Ich potężna góra może przyczynić się do poprawy sytuacji dzieci, których los pozbawił domu i rodziny.
Zwracamy się do samorządu klasowego, aby zajął się zbiórką monet w swojej klasie, a następnie przekazał je Samorządowi Szkolnemu. Klasa, która zbierze najwięcej pieniędzy (w przeliczeniu na jednego ucznia) zostanie nagrodzona przez Samorząd.