Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Pływaniu

• Mar 20 / 2019
  • Możliwość komentowania Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Pływaniu została wyłączona

Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Pływaniu

W dniu 15 marca najlepsi pływacy z naszej szkoły brali udział w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Pływaniu. Zawody odbyły się w Nowym Sączu a uczestniczyło w nich ponad 500 uczniów z całego województwa Małopolskiego. Przypominamy, żeby móc wystartować w finale wojewódzkim nasi zawodnicy musieli przebrnąć przez eliminacje gminne i powiatowe. Podopieczni Pana Janusza uplasowali na wysokich lokatach w swoich konkurencjach. Z brązowym medalem do Wieliczki wróciła Maja Korpak. Emilia Skubińska – 9 miejsce a Madzia Szymacha oraz Piotr Chabik miejsca w drugiej dziesiątce. Brawo Wy!

zdjęcia: http://sp4wieliczka.pl/aktualnosci/galeria/nggallery/wszystkie/Fina%C5%82-Wojew%C3%B3dzkich-Igrzysk-Dzieci-w-P%C5%82ywaniu