Ferie zimowe

• Lut 02 / 2018
  • Możliwość komentowania Ferie zimowe została wyłączona

Ferie zimowe

Informuję, że w tym roku szkolnym szkoła nie organizuje zajęć podczas ferii. W związku ze zmianami w przepisach nauczyciele oddziałów przedszkolnych prowadzą zajęcia w oddziałach przedszkolnych i nie mogą jednocześnie prowadzić  innych zajęć. Pozostali nauczyciele są na urlopie.

Jednocześnie informuję, że z zorganizowanych ferii  można korzystać  na terenie Wieliczki. Na stronie internetowej www.powiatwielicki.pl/aktualności  dostępne są różne oferty.

-Dzieci mogą skorzystać z warsztatów dziennikarskich zorganizowanych przez Bibliotekę Publiczną( od 13 lat) w dniach 12-16 lutego

-Warsztaty „ Igła z nitką” 12-16 lutego dla dzieci od 6 r.ż w Szkole Podstawowej Macierzanka w Wieliczce

– Muzeum Żup Krakowskich ma ciekawą ofertę warsztatów na swojej stronie

– Zimowe atrakcje w Solnym Mieście 18-29 II( ferie z piłka nożną, ferie z magią, ferie z tańcem, ferie ze sztuką, ferie z tenisem stołołwym).

Agnieszka Myślak- dyrektor szkoły