:::: MENU ::::

Ferie, że hej!

  • Sty 15 / 2008
  • Możliwość komentowania Ferie, że hej! została wyłączona
Aktualności

Ferie, że hej!

Wzorem lat ubiegłych, tegoroczne ferie w krzyszkowickiej „czwórce” były pełne zabaw i konkursów. Grono pedagogiczne naszej szkoły dołożyło wszelkich starań, aby nasze dzieci nie nudziły się bez szkolnych ławek, a już tym bardziej szkody jakiej w tym okresie nie narobiły. Zaproponowaliśmy im bardzo ciekawy program, w którym każdy na pewno znalazł coś dla siebie, od kujona, co od ruchu stroni, po sportowca, któremu część ciała głową zwana, do odbijania piłki jedynie służy. Asortyment propozycji był niezwykle szeroki i obejmował wszelkie dziedziny – od zajęć twórczości artystycznej, przez forum dyskusyjne na temat internetu, po turnieje szachowe i psychozabawy. Ci bardziej ze sportem zaprzyjaźnieni, mogli wybierać we wszelkich odmianach gier zespołowych, tenisie stołowym, minisiatkówce, basenie, czy też gimnastyce. Dla tych, co ruch z intelektem lubią łączyć, przewidziano warsztaty teatralne i warsztaty recytatorskie.
Wprawdzie start programu nie był zbyt radosny, ponieważ ze względu na żałobę narodową ogłoszoną po katastrofie samolotu CASA, nie odbył się bal karnawałowy, ale zakończenie było już bardziej udane. Pożegnalne ognisko z nagrodami i dyplomami pozwoliło wszystkim pogodzić się z faktem, że to co dobre, szybko mija, więc i ferie końca dobiegły.

Top