Ekologiczne teatrzyki

• Gru 15 / 2012
  • Możliwość komentowania Ekologiczne teatrzyki została wyłączona

Ekologiczne teatrzyki

13 grudnia 2012 r. uczniowie klas drugich zaprezentowali swoje umiejętności teatralno-wokalne podczas prezentacji teatrzyków o tematyce proekologicznej. Odbiorcami przesłania ukrytego pod płaszczykiem sztuki byli uczniowie klas pierwszych i trzecich, którzy mieli możliwość obejrzenia przedstawień, które zostały przedstawione w ramach realizacji Projektu edukacji przyrodniczo-ekologicznej dla uczniów klas 0-3 naszej szkoły. Wydarzenie to odbyło się w Domu Ludowym w Krzyszkowicach i zgromadziło masę widzów, w tym oprócz uczniów, również nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości. Jako pierwsi na scenie wystąpili uczniowie klasy 2a i 2b w przedstawieniu pt. „Ratujmy naszą planetę”. Następnie w scenkach wystąpili uczniowie klasy 2d, a na końcu uczniowie klasy 2c i 2e pokazali przedstawienie zatytułowane „Chrońmy las”. Wszystkim występy bardzo się podobały, aktorzy zostało obdarzeni gromkimi brawami.