Echo z zerówek

• Lip 19 / 2022
  • Możliwość komentowania Echo z zerówek została wyłączona

Echo z zerówek

Informacja Dyrektora szkoły dotycząca oddziałów przedszkolnych.

Przerwa wakacyjna dla oddziału przedszkolnego trwa od 24 lipca do 25 sierpnia 2023r

„Szkoła do hymnu”.

W dniu 10.11.2022r. oddziały przedszkolne wzięły udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu” . Punktualnie o godzinie 11:11 został odśpiewany „Mazurek Dąbrowskiego”.

Nagranie z tego wydarzenia dostępne w linku poniżej:

„ZWIERZAKI – CUDAKI Z WARZYW I OWOCÓW”

ZWIERZAKI – CUDAKI Z WARZYW I OWOCÓW

Jesień to czas, kiedy w sadach i ogrodach dojrzewają owoce i warzywa. Są one nie tylko smaczne i zdrowe, ale posiadają interesujące kształty i przepiękne barwy. Dlatego właśnie w październiku uczniowie oddziałów przedszkolnych przystąpili do konkursu „Zwierzaki – cudaki z owoców i warzyw”.

Prace dostarczone przez uczniów okazały się niezwykle interesujące i oryginalne. Na wystawie znalazło się 12 wytworów z najróżniejszych gatunków warzyw i owoców.

Ekspozycja prac cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczniów, nauczycieli. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę, a najciekawsze prace zostały wyróżnione.

Dziękujemy dzieciom za udział w konkursie, a rodzicom za zaangażowanie, pomoc i wspólną zabawę.

Organizator:
Sabina Gawęda