Dzień Rodziny i Radości

• Maj 21 / 2018
  • Możliwość komentowania Dzień Rodziny i Radości została wyłączona

Dzień Rodziny i Radości

Kolejny raz  w naszej szkole obchodzimy  „Dzień Radości i Rodziny”. Z tej okazji  25.05. 2018r. od godziny 16.00 do 20.00 na Orliku przy Szkole Podstawowej  z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Wieliczce odbędzie się festyn dla  uczniów, rodziców, nauczycieli i społeczności lokalnej.

W ramach obchodów tego dnia przewidziane są liczne atrakcje m. in

•     Koncert naszych uczniów oraz występy dzieci z różnych klas,
  •     Spotkanie ze znanym youtuberem Krzysztofem Golonką – mistrzem świata trików piłkarskich,
  •     Stanowiska animacyjne i sportowe,
  •     Czynny udział Państwowej Straży Pożarnej, Policji oraz Ochotniczej Grupy Medycznej,
  •     Stowarzyszenie Motocyklistów „Grupa Południe”,
  •     Lody Włoskie,
  •     Dmuchańce oraz wiele ciekawych atrakcje

Zachęcamy Państwa do przybycia na piknik wraz z całymi rodzinami, zapewniamy miłą atmosferę i świetną zabawę. Podobnie jak w ubiegłych latach będzie można delektować się pysznymi domowymi ciastami, które przygotują mamy naszych wychowanków oraz zakupić kiełbaskę  z grilla.

Prosimy o upieczenie z każdej klasy dwóch ciast i dostarczenie ich  w dniu festynu do sali  nr 15, od godziny 14. Ciasta należy pokroić na kawałki.

W tym dniu parking przy szkole będzie nieczynny. Prosimy o pozostawienie samochodów na parkingu przy kościele.

Serdecznie zapraszamy Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne,  Rada Rodziców oraz organizatorzy festynu.