:::: MENU ::::

Dzień Babci i Dziadka

  • Lut 15 / 2007
  • Możliwość komentowania Dzień Babci i Dziadka została wyłączona
Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadzio – to szczególne osoby, które dzieci kochają całym sercem. To oni poświęcają im swój czas, rozpieszczają, kupują zabawki i słodycze. Tym tak ważnym w życiu każdego wnuczka i każdej wnuczki osobom poświęcony był walentynkowy poranek. Dzieci z klas 0 – III zaprosiły swoich dziadków na przedstawienie przygotowane przez klasy pierwsze. Zebrani goście hucznie oklaskiwali recytujących z przejęciem okolicznościowe wiersze i śpiewających piosenki pierwszaków.
Uczniowie pod kierunkiem wychowawczyń: p. Małgorzaty Kaczor i p. Moniki Zatorskiej, przygotowali również pełne humoru przedstawienie „Czerwony kapturek”.
Nie zabrakło laurek dla kochanych Babć i Dziadziów oraz tradycyjnego „sto lat”.

Top