4 NEWS

4NEWS styczeń – luty

4NEWSlistopad-grudzień

4NEWS wrzesień – październik

4NEWS czeka na dziennikarskie talenty.

Od zeszłego roku szkolnego w naszej szkole wydawany jest dwumiesięcznik „4News”, który przygotuje zespół uczniowski pod redakcją pani Doroty Machno. Do tej pory ukazały się dwa numery. Od września rozpoczynamy prace nad kolejnymi – szukamy ciekawych wydarzeń z życia szkoły, przeprowadzamy wywiady, śledzimy sukcesy naszych uczniów, recenzujemy interesujące książki, spektakle teatralne, filmy, piszemy własne teksty literackie.

Oprócz tego  od września rusza kółko dziennikarskie, na którym będziemy redagować teksty, szukać tematów oraz przygotowywać wywiady z interesującymi ludźmi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy Wszystkich, którzy są ciekawi świata i mają „lekkie pióro”. W sprawie zapisów na kółko proszę się kontaktować z panią Dorotą Machno. Zgłoszenia oraz pomysły na teksty można przesyłać na adres e-mail: dorota_machno@interia.pl

Dorota Machno i redakcja „4NEWS”

Archiwalne numery 4NEWS:

4NEWSstyczeN/luty