„ZWIERZAKI – CUDAKI Z WARZYW I OWOCÓW”

• Lis 03 / 2022
  • Możliwość komentowania „ZWIERZAKI – CUDAKI Z WARZYW I OWOCÓW” została wyłączona

„ZWIERZAKI – CUDAKI Z WARZYW I OWOCÓW”

ZWIERZAKI – CUDAKI Z WARZYW I OWOCÓW

Jesień to czas, kiedy w sadach i ogrodach dojrzewają owoce i warzywa. Są one nie tylko smaczne i zdrowe, ale posiadają interesujące kształty i przepiękne barwy. Dlatego właśnie w październiku uczniowie oddziałów przedszkolnych przystąpili do konkursu „Zwierzaki – cudaki z owoców i warzyw”.

Prace dostarczone przez uczniów okazały się niezwykle interesujące i oryginalne. Na wystawie znalazło się 12 wytworów z najróżniejszych gatunków warzyw i owoców.

Ekspozycja prac cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczniów, nauczycieli. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę, a najciekawsze prace zostały wyróżnione.

Dziękujemy dzieciom za udział w konkursie, a rodzicom za zaangażowanie, pomoc i wspólną zabawę.

Organizator:
Sabina Gawęda