Zakończenie roku w świetlicy szkolnej

• Cze 29 / 2016
  • Możliwość komentowania Zakończenie roku w świetlicy szkolnej została wyłączona

Zakończenie roku w świetlicy szkolnej

23.06.2016 r odbyło się uroczyste podsumowanie Innowacji pedagogicznej „Super Wychowanek świetlicy” podczas programu             „ Wakacje, Wakacje!”. Wychowankowie świetlicy zaprezentowali gościom: Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu,  uczniom klas 0- III oraz Swoim Rodzicom radosny program w oczekiwaniu na wakacje.

Tytuł „Super Wychowanek” otrzymał Igor Uszkur z II e, a Maja Lenart z I a i Maja Kita z II c otrzymały tytuł „Wzorowy wychowanek”. Laureaci otrzymali nagrody sponsorowane przez Radę Rodziców, plakietki „Super Wychowanek Świetlicy” oraz dyplomy wręczone przez Panią Dyrektor Marię Zadrożniak.

Uroczystość zakończyła się życzeniami ciepłych, radosnych i  bezpiecznych wakacji.