Wielickie Forum Liderów Młodzieżowych – jesteśmy aktywni!

• Maj 24 / 2024
  • Możliwość komentowania Wielickie Forum Liderów Młodzieżowych – jesteśmy aktywni! została wyłączona

Wielickie Forum Liderów Młodzieżowych – jesteśmy aktywni!

Połączone 8 zdjęć z wydarzenia FORUM LIDERÓW MŁODZIEZOWYCH

„Ludzie pracujący razem jako jedna grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna.”

– Franklin Delano Roosevelt.

20 i 21 maja nasza młodzież z klasy 6d uczestniczyła w gminnych warsztatach zorganizowanych i wspieranych przez różnorodne wielickie instytucje do spraw aktywizacji i pomocy społecznej. Celem tych spotkań było zdobycie wiedzy na temat cech przywódczych i umiejętności bycia dobrym liderem zespołu, zdobywania autorytetu w grupie oraz zmotywowanie do pracy i wzięcia odpowiedzialności za ciekawe inicjatywy społeczne prowadzone w szkołach na rzecz młodszych kolegów i koleżanek. XXI wiek to czas stawiania na tzw „kompetencje miękkie”, czas pracy nad inteligencją emocjonalną i w końcu czas na zespołowe działania oparte na dobrych relacjach i czerpaniu satysfakcji ze współpracy. Kolejny krok- będący następstwem udziału w warsztatach, to wybór i realizacja pomysłów na bycie aktywnym w szkole, zatem będzie się działo!