„Ogólnopolskie Wybory Książek”.

• Maj 09 / 2024
  • Możliwość komentowania „Ogólnopolskie Wybory Książek”. została wyłączona

„Ogólnopolskie Wybory Książek”.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich naszych uczniów do wzięcia udziału w „Ogólnopolskich Wyborach Książek”. Organizatorem akcji odbywającej się w ramach rocznego programu „Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka” jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w szkole”. Cele akcji to: poznanie i upowszechnienie faktycznych zainteresowań czytelniczych dzieci i młodzieży, dostosowanie księgozbiorów bibliotek do tych zainteresowań, promocja czytelnictwa i bibliotek szkolnych, kształtowanie postaw obywatelskich i popularyzacja zasad wyborów.
W bibliotece szkolnej i jej filii w Solnym Mieście wybory książek odbędą się w dniach 7 – 29 maja 2024 roku i przebiegać będą zgodnie z ustalonym harmonogramem.