Mistrzowskie Rozpoczęcie Sportowego Roku Szkolnego !!

• Paź 05 / 2022
  • Możliwość komentowania Mistrzowskie Rozpoczęcie Sportowego Roku Szkolnego !! została wyłączona
Aktualności

We wtorek 4.10.2022 w ramach współzawodnictwa w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej odbyła się Indywidualna Liga Lekkoatletyczna . Nasi Uczniowie nie mieli sobie równych w biegach sprinterskich . Mistrzynią Powiatu Wielickiego na 100 m została Amelia Sułkowska kl. 8a , natomiast Mistrzem Franciszek Karaś kl.8e . W biegu na 600 m , żadna z rywalek nie mogła dogonić Karoliny Wojciechowskiej kl. 8d , która to wywalczyła Mistrzostwo Powiatu na tym dystansie . Michał Żebrowski kl. 8e uplasował się na 2 miejscu w skoku w dal . Brązowy medal zdobył  Mateusz Szczurek kl.8e w biegu na 1000m . Nasze obie sztafety 4x100m po zaciętej walce zdobyły 4 miejsca . Sztafeta dziewcząt biegła w składzie Agata Łuczak, Anastazja Trzepiotowska , Martyna Dziuba , Amelia Sułkowska , natomiast drużyna chłopców to : Mateusz Szczurek , Michał Żebrowski , Michał Gustkowicz , Franciszek Karaś .  Na wysokim 5 miejscu w biegu na 300 m znalazła się Martyna Dziuba kl. 8d .  Zwycięzcy poszczególnych konkurencji uzyskali awans do Finałów Wojewódzkich . Niestety te zostały w tym roku odwołane zw na brak środków finansowych . Gratulujemy i dziękujemy całej 10 osobowej drużynie . Opiekunem uczniów była Pani Karolina Giza .