Kolonie nad morzem – propozycja.

• Maj 09 / 2024
  • Możliwość komentowania Kolonie nad morzem – propozycja. została wyłączona

Kolonie nad morzem – propozycja.

Zakwaterowanie: Ośrodek Kolonijno- Sportowy GIM 84-105 Ostrowo ul. Obozowa 74. Do obejrzenia https://gimostrowo.pl/. Teren ogrodzony o pow. około 6 ha w tym około 3 ha lasu ze ścieżkami do biegania, około 500 m od plaży strzeżonej, do Jastrzębiej Góry
około 30 minut pieszo, do Karwii około 35 minut, do centrum Ostrowa 20 minut. Jedno z najatrakcyjniejszych miejsc na polskim wybrzeżu.
      Na terenie ośrodka; duże boisko trawiaste do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, miejsce na ognisko i grill, plac zabaw, stół do tenisa stołowego, sala sportowa do ćwiczeń i na dyskoteki, sala kinowa park linowy, rowery. Dzieci zakwaterowane w pokojach 6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym wyposażonych w tapczaniki do spania z materacami i pościelą, szafki nocne, szafa ubraniowa, stolik, krzesła. Wyżywienie – 4 posiłki organizowane na miejscu, w tym śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Wyjazd autokarem 26 lipca ok. godziny 22.00 Powrót 5 sierpnia 2024 r. około godziny 7.00
Czas pobytu nad morzem od 27.07-rano do 04.08.2024 – wieczorem ( przyjazd na śniadanie, wyjazd po kolacji plus suchy prowiant 04.08.2024)

W cenie 2440 zł zapewniamy : przejazd autokarem z Wieliczki do Ostrowa i powrót, zakwaterowanie, wyżywienie 4 x dziennie, opiekę kadry pedagogicznej i kierownika, opiekę medyczną całodobowo i ratownika WOPR, ubezpieczenie NNW, dyskoteki, ognisko, imprezy rozwijające zainteresowania dzieci jak: konkurs piosenki, pokaz mody i fryzur, zawody i rozgrywki sportowe ( piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis stołowy), zajęcia artystyczne, wyjścia do Jastrzębiej Góry ( obelisk Gwiazda Północy, promenada Światowida) i Karwi (plaża z pasem wydm), wycieczka na rowerach, wycieczka autokarowa na HEL; Cypel Helski, Kopiec Kaszubów – symboliczny początek Polski, część szlaku fortyfikacji, plenerowa Galeria Rzeźby Kaszubskiej z najdłuższą na świecie rzeźbą wykonaną z jednego kawałka drewna, zwiedzanie fokarium, pokaz tresury fok, rejs statkiem po morzu.
Możliwości fakultatywne;
– wycieczka dodatkowa np. Gdynia port, okręt wojenny Błyskawica 60 zł
– park linowy na terenie ośrodka lub motylarnia – 25 zł
Dzieci rolników 1540 zł od dziecka. Warunek – jedno z rodziców musi posiadać ubezpieczenie społeczne w KRUS
Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Solny Gwarek organizuje wyjazdy dla dzieci z terenu gminy i powiatu wielickiego od przeszło dwudziestu lat, we współpracy z instytucjami samorządowymi, placówkami oświatowymi oraz Stowarzyszeniem na rzecz Wiejskich Dzieci i osób w Podeszłym Wieku.

Kontakt solnygwarek@wp.pl , telefon 503328642 lub 508533630