Certyfikat „Biblioteka – szkolne centrum kultury”.

• Cze 22 / 2023
  • Możliwość komentowania Certyfikat „Biblioteka – szkolne centrum kultury”. została wyłączona

Certyfikat „Biblioteka – szkolne centrum kultury”.

Z wielką radością pragniemy poinformować, że Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Wieliczce otrzymała Certyfikat w Ogólnopolskim Konkursie „Biblioteka – szkolne centrum kultury” zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Dziękujemy Pani Dyrektor Agnieszce Myślak za poparcie inicjatywy przystąpienia szkoły do konkursu i wspieranie naszych działań, Uczniom za wzięcie udziału w konkursach, Nauczycielom i Rodzicom za motywowanie dzieci i młodzieży do zaangażowania w życie szkoły. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uhonorowania naszej placówki tym zaszczytnym tytułem. Cieszymy się, że swoją postawą wspierają Państwo działania szkoły na rzecz promocji czytelnictwa.

Zespół koordynujący realizację działań w ramach Ogólnopolskiego Konkursu „Biblioteka – szkolne centrum kultury” w składzie:

Małgorzata Jastrzębska, Ewa Merklinger, Beata Kukiełka, Małgorzata Kardas, Patrycja Kica,  Sabina Bok – Dobrowolska, Beata Fraś , Jolanta Seweryn, Monika Głogowska – Harłoza,  Ewa Szczerba.