Zakończenie roku 2015/2016

• Cze 29 / 2016
  • Możliwość komentowania Zakończenie roku 2015/2016 została wyłączona

Zakończenie roku 2015/2016

24 czerwca 2016 r po raz ostatni w tym roku szkolnym cała społeczność uczniowska wraz z nauczycielami i rodzicami spotkała się w Sali gimnastycznej aby uroczyście zakończyć rok szkolny 2015/2016. Jako pierwsi rok szkolny żegnali uczniowie klas 0 – III. W słowie podsumowującym całoroczną pracę Pani Dyrektor Maria Zadrożniak wymieniła najważniejsze inicjatywy podejmowane w tym roku a także sukcesy uczniów, których było w tym trudnym roku dużo. Klasy III żegnały się z pierwszym etapem edukacyjnym natomiast klasy VI ze szkołą. Pani Dyrektor wyróżniła po jednym najlepszym uczniu z każdej klasy wręczając świadectwo a Rodzicom listy gratulacyjne. Jak co roku wyróżniono uczniów za szczególnych osiągnięciach szkolne i sportowe:

Wojciech Golenia z klasy VIa otrzymał Nagrodę Jerzmanowskiego

Kaja Łucka z klasy VIb z rąk Pana Burmistrza Artura Kozioła otrzymała nagrodę dla najlepszego ucznia naszej szkoły

Przyznano także nagrodę Talent Roku, którą otrzymali: Kacper Adamczyk z klasy IIIb oraz Kamil Kasperek z klasy Vd.

Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom słonecznych i pełnych wrażeń wakacji. Do zobaczenia we wrześniu J