Aukcja dla podopiecznych Alma Spei Hospicjum dla Dzieci

• Maj 08 / 2024
  • Możliwość komentowania Aukcja dla podopiecznych Alma Spei Hospicjum dla Dzieci została wyłączona

Aukcja dla podopiecznych Alma Spei Hospicjum dla Dzieci

Nasza szkoła przystąpiła do programu „Szkoła z pasją pomagania” Alma Spei Hospicjum dla Dzieci. Jednym z zadań programu jest organizacja akcji charytatywnych. W tym miesiącu serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Niespodzianka- zaskoczcie nas!”, która przybrała postać aukcji na szkolnym Facebooku. Licytacja arcydzieł namalowanych przez uczniów naszej szkoły i rękodzieł wykonanych przez rodziców będzie trwała od 08.05.2024 – 12.05.2024 do godziny 21.00. Regulamin aukcji będzie znajdował się na szkolnym Facebooku i stronie internetowej szkoły. Zebrane środki zostaną w całości przekazane dla podopiecznych Hospicjum dla Dzieci Alma Spei.

Państwa hojność i wsparcie mogą uczynić wiele dobrego. Wspólnie dajemy nadzieję!
Szkolny Wolontariat

> Post z aukcją na facebooku

> Regulamin aukcji