PRELEKCJE/WARSZTATY DLA RODZICÓW.

• Możliwość komentowania PRELEKCJE/WARSZTATY DLA RODZICÓW. została wyłączona

PRELEKCJE/WARSZTATY DLA RODZICÓW.

Szanowni Państwo!

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w bieżącym roku szkolnym poprowadzi dla rodziców cykl prelekcji/warsztatów . Poniżej prezentujemy zagadnienia , które będą poruszane oraz  terminy ich realizacji.

UWAGA WAŻNE!

Miesiąc przed mającym się odbyć spotkaniem, w aktualnościach na stronie internetowej PPPP w Wieliczce, zostanie umieszczona informacja o spotkaniu wraz  z linkiem do rejestracji.

Przed Państwem pierwsza propozycja :

Wyzwania rozwojowe u dzieci w średnim wieku szkolnym

Spotkanie, odbędzie się w dniu 14 listopada 2023 r. o godzinie 17.00 w auli Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Wieliczce. W trakcie spotkania zostaną omówione prawidłowości rozwojowe u dzieci na drugim etapie edukacyjnym (klasy IV – VIII) a także kilka słów o motywowaniu i wyznaczaniu granic.  Osoby zainteresowane udziałem zapraszam do rejestracji elektronicznej poprzez poniższy link:

Spotkanie prowadzi Anna Kurańda – Korczyńska, pedagog, zastępca dyrektora PPP-P w Wieliczce.