I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju BRD.

• Kwi 28 / 2023
  • Możliwość komentowania I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju BRD. została wyłączona

I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju BRD.

25 kwietnia 2023 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wieliczce, odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
W turnieju wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z terenu Powiatu Wielickiego.

Uczniowie z naszej szkoły zajęli 1 miejsce jako drużyna .

Tym samym będziemy reprezentować powiat wielicki na szczeblu wojewódzkim.

W wynikach indywidualnych Basia Antoniewska z kl.6b zdobyła 2 miejsce

Dnia 20 kwietnia na terenie Solnego Miasta uczniowie pisali test z wiedzy o ruchu drogowym , prezentowali również ,jak udzielać 1 pomocy przedmedycznej w konkretnych przypadkach . Następnie  na Miasteczku Ruchu drogowego mieli za zadanie przejechać wyznaczony odcinek zgodnie z przepisami. Nasi uczniowie poradzili sobie z tym znakomicie . Serdecznie gratulujemy wygranej.

Wyniki drużynowe:

Spośród uczniów gr. I  szkół podstawowych:
I. Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieliczce: Barbara Antoniewska kl. 6b, Magdalena Janas kl.6b , Piotr Ziaja-Witek kl.6d,  Filip Ziajka kl.6d.
II. Szkoła Podstawowa w Sierczy: Zuzanna Zabłocka, Natalia Kaczor, Filip Hryniszyn, Adam Ślusarczyk.
III. Szkoła Podstawowa w Zabierzowie Bocheńskim: Wioletta Kot, Krzysztof Kowalski, Gabriela Kot, Kajetan Kośnik

Wyniki indywidualne:
Spośród uczniów gr. I szkół podstawowych:
I. Filip Hryniszyn – Szkoła Podstawowa w Sierczy
II. Barbara Antoniewska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieliczce
III. Wioletta Kot – Szkoła Podstawowa w Zabierzowie Bocheńskim

Wiecej zdjęć można obejrzeć na stronie:
KPP w Wieliczce