Uczniowie z awansem do etapu Wojewódzkiego w Drużynowych Biegach Przełajowych !

• Kwi 17 / 2023
  • Możliwość komentowania Uczniowie z awansem do etapu Wojewódzkiego w Drużynowych Biegach Przełajowych ! została wyłączona

Uczniowie z awansem do etapu Wojewódzkiego w Drużynowych Biegach Przełajowych !

W poniedziałek 17 kwietnia odbyły się zawody powiatowe w drużynowych biegach przełajowych , gdzie drużyna naszych uczennic w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej wywalczyła 2 miejsce wśród szkół Powiatu Wielickiego ( K.Wojciechowska, A.Łuczak, A.Trzepiotowska, M.Dziuba, A.Sułkowska, H.Banaszkiewicz ) . Najlepsza z naszych reprezentantek Karolina Wojciechowska wywalczyła awans do zawodów wojewódzkich .

Uczeń klasy 7  Vladyslav Kovalskyi zwyciężając etap gminny otrzymał prawo indywidualnego startu w mistrzostwach powiatu i tu również odniósł zwycięstwo . Daje mu to również awans do zawodów wojewódzkich .

Trzymamy kciuki za następny start , który już 21 kwietnia w Nowym Targu .