Wolontariusze SP 4 z życzeniami świątecznymi w ŚDS w Śledziejowicach….

• Gru 21 / 2019
  • Możliwość komentowania Wolontariusze SP 4 z życzeniami świątecznymi w ŚDS w Śledziejowicach…. została wyłączona

Wolontariusze SP 4 z życzeniami świątecznymi w ŚDS w Śledziejowicach….

Dnia 20 grudnia uczniowie naszej szkoły  – przedstawiciele Koła Młodych Wolontariuszy wraz z opiekunami odwiedzili podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Śledziejowicach, by przekazać  im świąteczne życzenia, stroiki i własnoręcznie przygotowane kartki przez uczniów wielu klas. Młodzież spotkała się z bardzo ciepłym i życzliwym przyjęciem , co pomogło im poznać ciekawych ludzi z niepełnosprawnościami o różnych zainteresowaniach. Zwiedzili Placówkę, która jak się okazało, daje szansę podopiecznym na rozwój ich umiejętności w zakresie ceramiki, kulinariów,  plastyki i sportu.

Przedświąteczny nastrój i  wspaniała atmosfera udzieliła się wszystkim…. Liczymy na to, że to nie było ostatnie takie spotkanie…