POCZTA WALENTYNKOWA

Nasza szkoła wzięła udział w akcji Poczta Walentynkowa", w której wszyscy uczniowie mogli przesyłać sobie serdeczne liściki. Skrzynki walentynkowe szybko zapełniły się pełnymi ciepłych słów kartkami, które wywołały wiele uśmiechów i radości.

Nasza szkoła wzięła udział w akcji Poczta Walentynkowa", w której wszyscy uczniowie mogli przesyłać sobie serdeczne liściki. Skrzynki walentynkowe szybko zapełniły się pełnymi ciepłych słów kartkami, które wywołały wiele uśmiechów i radości. To wspaniała okazja do okazania sympatii, przyjaźni i życzliwości.

Nasza szkoła wzięła udział w akcji „Poczta Walentynkowa”, w której wszyscy uczniowie mogli przesyłać sobie serdeczne liściki. Skrzynki walentynkowe szybko zapełniły się pełnymi ciepłych słów kartkami, które wywołały wiele uśmiechów i radości. To wspaniała okazja do okazania sympatii, przyjaźni i życzliwości. Rozdanie walentynek było pełne emocji i pozytywnej atmosfery, a cała akcja przypomniała, jak ważne jest dzielenie się dobrymi słowami.

www.facebook.com/Sp4wWieliczce


czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930