Ogromny sukces naszego ucznia

Z wielką radością informujemy o znakomitym osiągnięciu Kamila Pisarczyka – ucznia naszej szkoły, który bardzo dobrze zaprezentował się podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w gimnastyce sportowej. Zawody odbyły się w dniach 23–25 kwietnia w Łodzi i zgromadziły najlepszych zawodników z całej Polski. Kamil wywalczył dwa brązowe medale

Z wielką radością informujemy o znakomitym osiągnięciu Kamila Pisarczyka – ucznia naszej szkoły, który bardzo dobrze zaprezentował się podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w gimnastyce sportowej.

Zawody odbyły się w dniach 23–25 kwietnia w Łodzi i zgromadziły najlepszych zawodników z całej Polski. Kamil wywalczył dwa brązowe medale:

– w finale ćwiczeń na kółkach,

– w finale ćwiczeń na poręczach.

To wspaniale osiągnięcie, będące efektem jego ciężkiej pracy, zaangażowania i sportowego talentu. Kamil jest uczniem naszej szkoły oraz reprezentantem klubu UKS Gimnazjon Wieliczka, który działa przy naszej placówce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na sportowej drodze!

https://www.facebook.com/Sp4wWieliczce/posts/pfbid0ZYb37aimV5FfdMeAFNUJLYBQvEoHuYiobLGvwjjD9ShgDtnC7uCNkmTwQP1jsJbVl


czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930