„Mistrzowie słowa z naszej szkoły!”

Z radością informujemy, że aż troje uczniów naszej szkoły zdobyło zaszczytny tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego, organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty. Finalistami zostali: - Lena Wasik, kl. 8c, - Antoni Tokarczyk, kl. 8c, - Laura Matyga, kl. 8c. Uczniowie musieli wykazać się znajomością różnych tekstów kultury o tematyce moralnej, filozoficznej, a także umiejętnością interpretowania symbolicznych znaczeń oraz redagowania różnorodnych form pisemnych. Serdecznie gratulujemy wyjątkowego osiągnięcia. Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów!

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930