Gratulacje!
Gratulacje!!!
Gratulacje!
Zawody odbyły się w dniach 23–25 kwietnia w Łodzi i zgromadziły najlepszych zawodników z całej Polski. Kamil wywalczył dwa brązowe medale
podczas najbliższego zebrania z rodzicami Samorząd Uczniowski organizuje wyjątkową akcję charytatywną.
Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali domowe babeczki i muffinki, które będzie można zakupić w trakcie spotkania.
Każda babeczka to symboliczna „cegiełka” w cenie 5 zł.
serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie okazane podczas tegorocznej zbiórki „Góra Grosza”.
Dzięki Państwa hojności oraz aktywnemu udziałowi udało się zebrać 960zł, które pomogą dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.
Państwa postawa jest pięknym przykładem wrażliwości i solidarności z potrzebującymi.
Każdy, nawet najmniejszy gest, ma ogromne znaczenie i przyczynia się do realnej pomocy.