Warsztaty z udzielania pierwszej pomocy.

• Paź 11 / 2024
  • Możliwość komentowania Warsztaty z udzielania pierwszej pomocy. została wyłączona

Warsztaty z udzielania pierwszej pomocy.

W dniu 9.10.2024 odbyły się warsztaty z udzielania pierwszej pomocy. Do naszej szkoły przybyli ratownicy WOPR. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy 6e i 7e. Celem spotkania było zapoznanie młodzieży z podstawowymi technikami ratunkowymi oraz zwiększenie ich świadomości na temat bezpieczeństwa w sytuacjach kryzysowych. Uczestnicy mieli okazję nauczyć się, jak prawidłowo wykonywać resuscytację krążeniowo-oddechową, udzielać pomocy w przypadku zadławienia oraz jak postępować w sytuacjach zagrażających życiu. Zajęcia były prowadzone w formie praktycznych ćwiczeń, co pozwoliło uczniom na aktywne uczestnictwo i zdobycie cennych umiejętności. Dzięki tym warsztatom zyskali nie tylko wiedzę, ale i pewność siebie w udzielaniu pierwszej pomocy.