Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym w związku ze Szkolnym Piknikiem Dnia Radości i Rodziny. Szczegóły oraz regulamin na stronie:
Konkursy
KONKURS PLASTYCZNY „WIELICZKA – MOJA MAŁA OJCZYZNA”
Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt. „Wieliczka – moja mała ojczyzna”.
Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy z masy solnej, przedstawiającej własną interpretację tematu konkursu.
„Czuję wiosnę” – konkurs na wiersz
CO NOWEGO PRZYNIOSŁA WIOSNA W ŻYCIU, W OTACZAJĄCYM ŚWIECIE,
W TWOICH EMOCJACH? PODZIEL SIĘ TYM W FORMIE POETYCKIEJ.
W TWOICH EMOCJACH? PODZIEL SIĘ TYM W FORMIE POETYCKIEJ.
Konkurs „Rachmistrz”
Dziś odbył się matematyczny konkurs „Rachmistrz”, w którym uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności rachunkowe, szybkość liczenia oraz logiczne myślenie.
Zmagania przebiegały w miłej, ale jednocześnie pełnej emocji atmosferze. Uczniowie zmierzyli się z zestawem zadań o różnym stopniu trudności, wykazując się dużym zaangażowaniem i wysokim poziomem umiejętności matematycznych.
Zmagania przebiegały w miłej, ale jednocześnie pełnej emocji atmosferze. Uczniowie zmierzyli się z zestawem zadań o różnym stopniu trudności, wykazując się dużym zaangażowaniem i wysokim poziomem umiejętności matematycznych.
Dziękujemy za udział i już teraz zapraszamy do kolejnych edycji konkursu!
6. Konkurs Literacki „Piękno Małopolski”
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu serdecznie zaprasza do udziału w 6. Konkursie Literackim „Piękno Małopolski”.
KONKURS – Rodzina – razem bez ekranów
W ramach obchodów tygodnia bezpiecznego Internetu, organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie: „Rodzina – razem bez ekranów”.
Wyniki szkolnego konkursu historycznego
Kategorie
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „Wiosenne porządki”
Organizatorem Szkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Wiosenne porządki” jest biblioteka szkolna i jej oddział w budynku „Wieliczanki”. Konkurs inspirowany jest wierszem Jana Brzechwy pod tym samym tytułem.
Wyniki konkursu Moc życzeń!
Kilku uczniów z klasy 4c oraz 4d wzięło udział w konkursie Moc życzeń na kartkę pocztową w ramach projektu KRZEPCIEŻ SIE! Tradycyjna życzliwość w domu i na „polu” dofinansowanego ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji w ramach programu Nasze tradycje.
Zadanie polegało na wykonaniu pracy inspirowanej motywami ludowymi zaczerpniętymi z tradycji małopolskich oraz opatrzonej własnoręcznie napisanymi życzeniami w gwarze małopolskiej.
Na konkurs wpłynęło aż 170 pocztówek! Jury konkursowe wyłonił 24 zwycięzców, spośród których mamy 2 laureatów. III miejsce przyznano uczniowi klasy 4c Dawidowi Woźniakowi, zaś wyróżnienie otrzymała Maja Styczeń.
Gratulujemy!.
XXIV SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
Zapraszamy do udziału w konkursie recytatorskim.









