Sukcesy w Biegach Przełajowych!

• Paź 08 / 2024
  • Możliwość komentowania Sukcesy w Biegach Przełajowych! została wyłączona

Sukcesy w Biegach Przełajowych!

Uczniowie naszej szkoły z sukcesami rywalizowali w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych.

W poniedziałek 7.10 , aż 4 drużyny reprezentowały nasza szkołę w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Parku im. A. Mickiewicza w Wieliczce  . Przypomnijmy , iż awans do tych zawodów uzyskały wygrywając bądź zajmując 2 miejsce w zawodach gminnych .

A o to uzyskane rezultaty wraz ze składem drużyn :

III miejsce drużyna Chłopców Igrzyska Dzieci ( W. Burek, W.Sochacki, M.Bodzek, M.Pawłowski , B.Bębenek, B.Danek)

IV miejsce drużyna Dziewcząt Igrzyska Dzieci ( E. Machowska, M.Oleksy, J. Lauterbach, K.Malik, A.Najder, A. Szkoda , A. Sułkowska )

II miejsce drużyna Dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej (L.Zając, M. Pisarczyk, A. Zięcina, Z.Sokołowska, M.Janas, N.Cieśla)

IV miejsce drużyna Chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( M. Zmyj, F.Ziajka, M. Adamczyk, M. Psujek, A. Sendyka, S. Gierczak )

Gratulujemy !