Kulinarne warsztaty dla młodszych kolegów.

• Paź 15 / 2024
  • Możliwość komentowania Kulinarne warsztaty dla młodszych kolegów. została wyłączona

Kulinarne warsztaty dla młodszych kolegów.

W piątkowe przedpołudnie młodzież z klasy 7d przygotowała dla swoich młodszych kolegów i koleżanek smaczne i ciekawe przedsięwzięcie-samodzielne przygotowanie deseru, a zarazem wyjątkowo smaczną rywalizację. Dzieci chętnie i z radością uczą się od siebie nawzajem, więc atmosfera i zabawa w gotowanie przebiegła bardzo efektywnie, pracowicie, a zaangażowanie wszystkich czwartoklasistów zasługiwało na wyjątkowe docenienie. Inicjatywa przygotowania warsztatów dla młodszych uczniów z klasy 4b, zainspirowana została uczestnictwem siódmoklasistów w wielickim przedsięwzięciu Forum Liderów Młodzieżowych. Siódmoklasiści samodzielnie wymyślili spotkanie, zorganizowali wszelkie potrzebne narzędzia i świetnie sprawdzili się w roli prowadzących to przepyszne spotkanie. Brawa dla Zuzi, Grześka, Radka, Wojtka i Adama za zaangażowanie, poświęcony czas, pomysłowość i świetną organizację. Życzymy im wielu pozytywnych wrażeń na kolejnym spotkaniu wielickich liderów młodzieżowych, które odbędzie się już w listopadzie.