Informacja Dyrektora MGOPS w Wieliczce.

• Paź 04 / 2024
  • Możliwość komentowania Informacja Dyrektora MGOPS w Wieliczce. została wyłączona

Informacja Dyrektora MGOPS w Wieliczce.

Informujemy o możliwości skorzystania ze świetlicy środowiskowej wsparcia dziennego „Aniołeczek”, mieszczącej się przy ulicy Brata Alojzego Kosiby 31 w Wieliczce. Świetlica jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 18:00 i jest przeznaczona dla dzieci z klas 1-8 szkoły podstawowej.

Placówka oferuje wsparcie w rozwoju społecznym i emocjonalnym, a także pomoc dydaktyczną. W ramach zajęć dzieci mogą liczyć na ciepły posiłek, zajęcia sportowe oraz różnorodne aktywności prowadzone przez profesjonalnych opiekunów. Umożliwiamy rozwijanie zainteresowań i umiejętności, a także budowanie relacji z rówieśnikami w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.

Celem naszej świetlicy jest stworzenie miejsca, w którym dzieci nie tylko odrobią lekcje, ale również będą mogły odkrywać swoje pasje i rozwijać zdolności w sprzyjających warunkach. Wierzymy, że udział w naszych zajęciach pozytywnie wpłynie na codzienne funkcjonowanie i rozwój uczniów.

Rodzice zainteresowani zapisaniem dziecka do świetlicy Aniołeczek” mogą skontaktować się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku:

519 196 162 w godzinach od 8:00 do 14:00- Ewa Tkaczewska

501 065638 w godzinach od 14:00 do 18:00- bezpośrednio do wychowawców świetlicy.