Logo Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Gratulacje dla Gabrieli Garbol z klasy 8a!

Z ogromną dumą informujemy, że Gabriela Garbol, uczennica naszej szkoły, została laureatką Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.

Ten wielki sukces jest wynikiem nie tylko niezwykłego talentu, ale też godnej podziwu wytrwałości w dążeniu do celu i ciężkiej pracy.

Gabrysiu, jesteśmy z Ciebie dumni! Mamy nadzieję, że to początek drogi do dalszych sukcesów.

Kolaż zdjęć na którym uczniowie oglądają prezentacje multimedialne, wykonują prace plastyczne, kolorowe skarpety - symbol solidarności z osobami z zespołem downa

Podróż z Kaffka.

Tym razem Kaffka odwiedziła klasę 2d z wychowawczynią Panią Ewę Mirek Sirignano . Uczniowie zdobywali wiedzę na temat 21 pary chromosomu, a także tradycji i znaczenia kolorowych skarpetek. Ponad to mieli okazję obejrzeć filmy edukacyjne związane z powyższą tematyką. Naturalnie Kaffka wyruszyła w podróż do poszczególnych uczniów, by jeszcze bardziej poznali swoich kolegów, koleżanek z Zespołem Downa
Dyplom z podziękowaniem od fundacji, w dole trzy postacie

Podziękowanie za Wsparcie Zbiórki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę pieniędzy na rzecz osób bezdomnych z Fundacji św. Ojca Pio. Dzięki Waszej hojności i otwartym sercom możemy wspólnie nieść pomoc tym, którzy jej najbardziej potrzebują.  
Logo Kuratorium Oświaty w Krakowie

Duży sukces naszego ucznia!

Z dumą informujemy, że uczeń klasy 8d FILIP ZIAJKA został LAUREATEM Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Małopolskie Kuratorium Oświaty. Aby otrzymać wymarzony tytuł, Filip musiał przejść przez trzy etapy: szkolny, rejonowy i wojewódzki oraz pokonać tysiące uczestników na poszczególnych etapach konkursu.
Spotkanie policjanta w sali lekcyjnej w ramach edukacji

Cyberprzemoc i odpowiedzialność karna nieletnich – szkolne zajęcia z policją

CYBERPRZEMOC i ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNA NIELETNICH – SZKOLNE ZAJĘCIA Z POLICJANTEM

W ostatnim czasie w naszej szkole odbywały się spotkania z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, podczas których uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w prelekcjach i warsztatach. W trakcie zajęć policjant poruszył zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w sieci internetowej oraz przykłady przestępstw popełnianych przy wykorzystaniu Internetu. Omówione zostały również cykle procesu uzależnienia młodych osób od Internetu na przykładzie portali komunikacyjnych, gier, filmów. Spotkania były okazją do przypomnienia uczniom podstawowych zasad bezpieczeństwa w sieci, a także o granicach jakie wyznacza prawo wobec nieletnich.