:::: MENU ::::

ZNAMY SIĘ NA PRZEPISACH RUCHU DROGOWEGO!

  • Maj 05 / 2022
  • Możliwość komentowania ZNAMY SIĘ NA PRZEPISACH RUCHU DROGOWEGO! została wyłączona
Aktualności

ZNAMY SIĘ NA PRZEPISACH RUCHU DROGOWEGO!

Uczniowie klasy VII b wzięli udział w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym. Odbył się on dnia 21 kwietnia 2022 roku na terenie “Solnego Miasta” oraz w Miasteczku Ruchu Rowerowego przy ulicy Jedynaka w Wieliczce. 

Nad prawidłowym przebiegiem turniejowej rywalizacji czuwali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce.

Drużyna w składzie: Nina Rydzewska, Tomasz Konieczny oraz Sebastian Żółtowski godnie reprezentowała naszą szkołę i zdobyła trzecie miejsce. By osiągnąć sukces, musieli wykazać się wiedzą o zasadach ruchu drogowego oraz sprawdzić się podczas przejazdu rowerowego na specjalnym torze. Rozwiązywali również test z zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zwieńczeniem tegorocznego konkursu była uroczystość w siedzibie Starostwa w Wieliczce. Podczas tego spotkania uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni oraz otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie gratulujemy!

Top
Wielkość czcionki
Kontrast