„Z kulturą mi do twarzy” – Międzynarodowy Projekt Edukacyjny.

• Gru 09 / 2022
  • Możliwość komentowania „Z kulturą mi do twarzy” – Międzynarodowy Projekt Edukacyjny. została wyłączona

„Z kulturą mi do twarzy” – Międzynarodowy Projekt Edukacyjny.

Realizacja zadań  w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „ Z kulturą mi do twarzy” nabiera rozpędu. Kolejne zadania z dużym zaangażowaniem podejmują nasi młodsi uczniowie z klas 1a, 1b, 2a, 2b, 3a. Ostatnie aktywności były udziałem uczniów klasy 3a, którzy zrealizowali zadanie  “Piosenka jest dobra na wszystko” w MODULE I – W KRAINIE MUZ,  organizując „Andrzejkowy Przegląd Piosenki”. Natomiast uczniowie klasy 2a w tym samym module zrealizowali projekt klasowy „LAS”, w którym uczestniczyli zaproszeni goście: Panie Dyrektor, uczniowie równoległych klas jak również rodzice uczniów.