Warsztaty przedstawicieli Studenckiego Koła Naukowego Pedagogiki Specjalnej.

• Gru 16 / 2022
  • Możliwość komentowania Warsztaty przedstawicieli Studenckiego Koła Naukowego Pedagogiki Specjalnej. została wyłączona

Warsztaty przedstawicieli Studenckiego Koła Naukowego Pedagogiki Specjalnej.

W dniu 13 grudnia 2022 uczniowie klasy 2d wraz z Wychowawcą i psychologiem szkolnym wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli Studenckiego Koła Naukowego Pedagogiki Specjalnej działającego przy Instytucie Pedagogiki Specjalnej, Szkolnej i Kształcenia Nauczycieli Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w ramach projektu i wygranego grantu rektorskiego „ Inny nie znaczy gorszy”.

Projekt ten ma na celu przybliżanie dzieciom zagadnienia niepełnosprawności oraz wykształcenie w nich postawy akceptacji, życzliwości wobec osób, które doświadczają różnorodnych trudności, a także zwiększenia zasobów wiedzy na temat obszarów, osoby z niepełnosprawnościami wymagają wsparcia.

Dziękujemy Studentom za możliwość uczestniczenia w tak wspaniałej inicjatywie!