SZKOLNY KONKURS „JESIENNY SPACER”

• Paź 14 / 2014
  • Możliwość komentowania SZKOLNY KONKURS „JESIENNY SPACER” została wyłączona

SZKOLNY KONKURS „JESIENNY SPACER”

Wychowawca świetlicy szkolnej Joanna Stanisławska ogłasza szkolny konkurs pt. Jesienny Spacer.

Regulamin

1. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej Nr 4 w Wieliczce oraz Oddziałów Przedszkolnych.
  2. Zadaniem uczestników konkursu jest sfotografowanie wybranej przez siebie scenerii jesiennej.
  3. Wywołane fotografie wraz z krótkim opisem pracy i sposobu wykonania(opis na kartce formatu B5) należy złożyć w świetlicy szkolnej do dnia 7 listopada 2014r.
  4. Ocenie jury podlegać będzie zgodność fotografii z tematyką, pomysłowość, samodzielność, jak również opis fotografii. Prace wykonujemy indywidualnie, nie grupowo.
  5. Fotografie należy wywoływać w formacie minimum 15cmx21cm.
  6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 14 listopada 2014 r. Zwycięzcy zostaną poinformowani osobiście.
  7. Każda praca konkursowa powinna dodatkowo zawierać: imię i nazwisko wykonawcy, wiek, klasa.
  8. Zwycięskie prace zostaną nagrodzone i wyeksponowane w naszej szkole.

Joanna Stanisławska