:::: MENU ::::

Rekord Guinnessa pobity!

  • Paź 06 / 2014
  • Możliwość komentowania Rekord Guinnessa pobity! została wyłączona
Aktualności

Rekord Guinnessa pobity!

Uczniowie oddziałów przedszkolnych naszej szkoły w ramach przystąpienia do realizacji projektu Akademia Aquafresh brali udział w ogólnopolskim biciu Rekordu Guinnessa we wspólnym myciu zębów. 30 września roku o godzinie 12 udało nam się pobić rekord gdyż we wspólnym szczotkowaniu wzięło udział 313328 przedszkolaków z całej Polski. Bicie rekordu zostało poprzedzone cyklem zajęć dotyczącym prawidłowemu dbaniu o higienę jamy ustnej jak i na temat zdrowego odżywiania. Każde dziecko uczestniczące w biciu rekordu otrzymało pamiątkowy certyfikat oraz tabelę mycia zębów, która ma przypominać o regularnym szczotkowaniu zębów. Zapraszamy do galerii na zdjęciową relację z bicia Rekordu Guinnessa.

http://sp4wieliczka.pl/aktualnosci/galeria/nggallery/wszystkie/bicie-rekordu-guinnessa

Top
Wielkość czcionki
Kontrast