Ogólnopolski Konkurs Szachowy „Konik Szachowy”

W marcu odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Szachowy "Konik Szachowy". W zmaganiach udział wzięło ponad dwudziestu uczniów naszej szkoły, startujących w trzech kategoriach wiekowych. Zadaniem uczestników było rozwiązanie 30 zadań szachowych o zróżnicowanym stopniu trudności

Certyfikat dla szkoły za udział w konkursie szachowym

W marcu odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Szachowy „Konik Szachowy”. W zmaganiach udział wzięło ponad dwudziestu uczniów naszej szkoły, startujących w trzech kategoriach wiekowych. Zadaniem uczestników było rozwiązanie 30 zadań szachowych o zróżnicowanym stopniu trudności.

W kategorii „Pionek” (klasy I-III) najlepszy wynik w naszej szkole oraz dyplom za ponadprzeciętne wyniki udało się uzyskać Oskarowi Podhorodeckiemu z klasy 3e.

W kategorii „Goniec” (klasy IV-VI) mistrzem naszej szkoły został Bartosz Wieleba z klasy 6f, który uplasował się na 10 miejscu w województwie, zdobywając tym samym tytuł Laureata Konkursu.

W kategorii „Wieża” (klasy VII i VIII) wybitnym wynikiem pochwalić się może Mikołaj Kołcun z klasy 7d, któremu udało się zająć 4 miejsce w województwie i dołączyć do grona Laureatów Konkursu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągnięcia bardzo dobrych wyników i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach Konkursu „Konik Szachowy”!


czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930