:::: MENU ::::

Mistrzowska drużyna siatkarska z SP 4 Wieliczka!

  • Lis 30 / 2022
  • Możliwość komentowania Mistrzowska drużyna siatkarska z SP 4 Wieliczka! została wyłączona
Aktualności

Mistrzowska drużyna siatkarska z SP 4 Wieliczka!

 

28 listopada odbyły się gminne eliminacje w ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej . Nasza drużyna nie miała sobie równych i wywalczyła Mistrzostwo Gminy Wieliczka oraz awans do Mistrzostw Powiatu  . Skład drużyny zwycięskiej A. Budzyn, F. Karaś , J.Banaszkiewicz, M.Żebrowski, K.Horecki , B.Lenc , O. Braś , M.Szczurek – wszyscy to uczniowie klasy 8e .

Mistrzostwa Powiatu odbyły się dzień później 29 Listopada w Niepołomicach .

Nasza drużyna również zaprezentowała się świetnie i zdobyła 2 miejsce , ulegając tylko drużynie ze szkoły sportowej w Niepołomicach .

Gratulujemy !

Top
Wielkość czcionki
Kontrast