Hokej

• Sty 27 / 2015
  • Możliwość komentowania Hokej została wyłączona

Hokej

27 grudnia 2014 roku uczniowie naszej szkoły udali się na Finał Pucharu Polski w Hokeju na Lodzie do jednej z najnowocześniejszych hal widowiskowo- sportowych KRAKÓW ARENA. Wyjazd został zorganizowany przez nauczyciela wychowania fizycznego Tomasza Bętkowskiego. Rozegrane w Kraków Arenie zawody okazały się wielkim sukcesem zarówno organizacyjnym jak i widowiskowym. Uczniowie naszej szkoły mieli okazje obejrzeć mecz rozegrany pomiędzy drużynami Cracovii Kraków i Ciarko PBS Sanok. Wszyscy uczestnicy wyjazdu byli pod ogromnym wrażeniem nowopowstałej hali i poziomu rozegranego spotkania. Już wkrótce zorganizowane zostaną kolejne wyjazdy, na które już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów.