Dzień Talentów 2023 (Klasy IV-VIII).

• Mar 26 / 2023
  • Możliwość komentowania Dzień Talentów 2023 (Klasy IV-VIII). została wyłączona

Dzień Talentów 2023 (Klasy IV-VIII).

Dzień 21 marca na długo pozostanie w pamięci uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Był to bowiem szkolny „Dzień Talentów”. Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich uzdolnień i talentów przed społecznością szkolną, które niejednokrotnie szlifowane i doskonalone są od najmłodszych lat. Dzięki takim okazjom, wszyscy zgromadzeni mogli przekonać się, jak wielki potencjał drzemie w uczniach naszej szkoły.

W tym dniu rozbrzmiewały dźwięki pięknych piosenek, gry na skrzypcach, gitarze, fortepianie i flecie. Na scenie pojawili się m.in. tancerze, akrobaci, raperzy, aktorzy, gimnastyczki i karatecy. Wszyscy zgromadzeni na sali gimnastycznej mieli możliwość oglądnięcia pokazu jazdy na monocyklu, rolkach wyczynowych, speedcubingu a także hobby horsingu. Nie zabrakło osób, które recytowały wiersze zarówno w języku polskim jak i ukraińskim.

Nikomu z występujących nie można było odmówić talentu! Wszyscy zostali nagrodzeni gromkimi brawami!

Ponadto, w tym dniu można było podziwiać talenty plastyczne, bowiem tego dnia na korytarzu szkolnym została zorganizowana wystawa prac uczniów. Zachwytom nad pracami nie było końca 😊

Fotorelacja z wydarzenia: