Dzień Talentów 2023 (Klasy I-III)

• Mar 23 / 2023
  • Możliwość komentowania Dzień Talentów 2023 (Klasy I-III) została wyłączona

Dzień Talentów 2023 (Klasy I-III)

„Talent jest darem uniwersalnym,

ale potrzeba wielkiej odwagi,

żeby go wykorzystać.

Nie bój się być najlepszy”.

(Paulo Coelho)

Nareszcie nastała wiosna!

20 marca 2023 r. uczniowie klas 0-3 przywitali ją z wielką radością podczas tegorocznego Dnia Talentów. Sala gimnastyczna rozbrzmiewała od rana przeróżnymi rytmami. Uczniowie zaprezentowali swoje pasje, na scenie pojawili się m.in. tancerze, pianiści,  gimnastyczki, wokalistki. Nikomu z występujących nie można było odmówić talentu! Widzowie zaskoczeni byli różnorodnością występów oraz świetnym przygotowaniem artystów. Nic więc dziwnego, że wszyscy uczestnicy pokazu nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Uroczystość uświetniły występy: Pani Katarzyny Maksyminko z grupą taneczną, Pana Bartosza Śmiałka z grupą cyrkową, Pani Ewy Mirek- Sirignano z kołem tanecznym oraz Pani Sabiny Suruło i Katarzyny Ćwierz z kl. 2b i 3b, którzy w wyjątkowy sposób wykonali utwór „ Jeszcze będzie pięknie”.

Oprócz tego uczniowie zademonstrowali swoje zdolności plastyczne. Każda klasa wykonała piękne prace na konkurs pt. „ Pani Wiosna”. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania, jednak po długich naradach zostały wyłonione zwycięskie prace.

I miejsce zajęły kl. 2a i 1d.

II miejsce kl. III d

III miejsce grupa 0 c