„Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka”

Biblioteka szkolna przystąpiła do II edycji Ogólnopolskiego Programu dla Bibliotek Szkolnych pod nazwą „Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka”. Zapraszamy Was do udziału w akcji czytelniczej „Klub SuperMocy”. Szczegóły w bibliotece szkolnej.

Logo projektu "biblioteka - dobre miejsce dla człowieka" na którym uczeń wchodzi pod otwartą książkę

Drodzy Czytelnicy!

Biblioteka szkolna przystąpiła do II edycji Ogólnopolskiego Programu dla Bibliotek Szkolnych pod nazwą „Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka”. Zapraszamy Was do udziału w akcji czytelniczej „Klub SuperMocy”. Szczegóły w bibliotece szkolnej.

Nauczyciele bibliotekarze

Facebook


czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930