Już we wtorek, 19 maja!
Chcesz zrobić coś dobrego i sprawić komuś uśmiech?
Weź udział w szkolnej akcji Dzień Dobrych Uczynków!
Jak to działa?
Przy wejściach do szkoły będą czekały na Was losy z misjami.
Wylosuj jedno zadanie i wykonaj swój dobry uczynek w ciągu dnia.
To może być mały gest, pomoc komuś lub miłe słowo – liczy się każda dobra akcja!
Podejmij wyzwanie i pokaż, że dobro wraca!
Samorząd Uczniowski

