Ogromny sukces naszego ucznia

Z wielką radością informujemy o znakomitym osiągnięciu Kamila Pisarczyka – ucznia naszej szkoły, który bardzo dobrze zaprezentował się podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w gimnastyce sportowej.

Zawody odbyły się w dniach 23–25 kwietnia w Łodzi i zgromadziły najlepszych zawodników z całej Polski. Kamil wywalczył dwa brązowe medale

Karolina Giza z cala druzyna SP4jpeg

Wspaniały występ naszych uczniów na Gminnych Zawodach w Trójboju Lekkoatletycznym! 

Dzisiejszy dzień przyniósł naszej szkole ogrom powodów do dumy. Uczniowie SP4, reprezentując nas podczas Gminnych Zawodów w Trójboju Lekkoatletycznym, pokazali nie tylko sportowy talent, ale przede wszystkim charakter, determinację i ducha walki. Pod czujnym okiem niezawodnej trenerki Karoliny Gizy oraz Piotra Kulety udowodnili, że lekkoatletyka jest nam naprawdę bliska.