1,5% odpisu od podatku.

• Sty 11 / 2023
  • Możliwość komentowania 1,5% odpisu od podatku. została wyłączona

1,5% odpisu od podatku.

Drodzy Rodzice i Mieszkańcy społeczności lokalnej.

Dyrektor szkoły dziękuje Państwu za dokonanie 1,5% odpisu od podatku za rok 2021 na rzecz naszej szkoły. Stowarzyszenie Pomocy Szkole ”Małopolska” przekazało na konto Rady Rodziców zebrane środki.
Zachęcam Państwa do wsparcia inicjatywy na rzecz edukacji i wypoczynku dzieci, wyposażenia naszej szkoły w niezbędne w procesie lekcyjnym pomoce naukowe oraz bieżącą działalność statutową szkoły w postaci dokonania 1,5% odpisu od podatku na ten niezwykle konkretny cel. Przekazując 1,5% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, jaką jest Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska oraz wskazując w rozliczeniu PIT w odpowiedniej rubryce na naszą szkołę, sprawicie Państwo, że te pieniądze trafią do nas.

Liczymy na Państwa dalsze wsparcie i pomoc.

Z podziękowaniami i pozdrowieniami
Agnieszka Myślak