Zrozumieć autyzm – warsztaty

• Maj 25 / 2014
  • Możliwość komentowania Zrozumieć autyzm – warsztaty została wyłączona

Zrozumieć autyzm – warsztaty

Na początku kwietnia odbyły się w naszej szkole warsztaty pt.”Zrozumieć autyzm”,któremu towarzyszyły Światowe Dni Autyzmu. Uczniowe klas integracyjnych mieli okazję w formie prezentacji multimedialnej dowiedzieć się najważniejszych informacji dotyczących autyzmu(głównych symptomów występowania,zachowań trudnych i form pomocy). Uczniowie mogli także poprzez różnego rodzaju ćwiczenia  „poczuć i zrozumieć” jak odbierają świat osoby z tym schorzeniem.

Na koniec ogłoszony został konkurs palstyczny nt.”Zrozumieć autyzm”.

Laureatami zostali:

Miejsce I   Aleksandra Krupa z kl.Vc

Miejsce II  Agnieszka Śliwczyńska z kl.V a

Daria Sadowska z kl. V c

Miejsce III   Łukasz Maciołek  z kl. Vc

Osoby wyróżnione: Szymon Hanf,Leszek Pardyak,Jakub Kuć ,Dawid Bieryt, Anna Urbaniec, Olga Kozioł,Dominik Dzięgiel, Alicja Pogoda, Małgorzata Pieczko, Klaudia Lizak, Aleksandra Kokoszka, Kaja Łucka,Kaja Kozakiewicz, Gabriela Musiał                                                                                          Opr.

K. Lawendowska

E.Szwagrzyk