Zakończenie roku szkolnego 201

Zakończenie roku szkolnego 201

Do widzenia przyjaciele

Wspólnych lat mieliśmy wiele

27.06.2014 r. zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014. Dla szóstoklasistów był to ostatni rok pracy w naszej szkole. Pożegnaliśmy naszych starszych kolegów montażem słowno – muzycznym  a Pani Dyrektor wręczyła najlepszym uczniom tych klas listy gratulacyjne oraz zgodnie z tradycją nagrodę Mały Nobel. W tym roku aż trzech uczniów otrzymało to wyjątkowe wyróżnienie za całokształt pracy w szkole jak i poza szkołą. Laureatami zostali: Michał Szewc z klasy VIb, Aleksandra Kost z klasy VIb i Michał Pajda z klasy Vc. Roztańczone przywitanie wakacji i pożegnanie kolejnego etapu edukacyjnego przygotowali uczniowie klas III d i e. Rozpoczęli polonezem a zakończyli żywiołową sambą. Pani Dyrektor przedstawiła liczne osiągnięcia, które były udziałem naszej szkoły i wyróżniła najlepszych uczniów klas młodszych. Po oficjalnej uroczystości uczniowie przeszli z wychowawcami do klas aby odebrać świadectwa.

Wszystkim nauczycielom, uczniom i ich rodzicom życzymy słonecznych wakacji i niezapomnianych przygód.

Szczegółowe osiągnięcia naszych uczniów prezentowane są w zakładce osiągnięcia.