:::: MENU ::::

Zakończenie roku świetlicy szkolnej

  • Cze 24 / 2019
  • Możliwość komentowania Zakończenie roku świetlicy szkolnej została wyłączona
Aktualności

Zakończenie roku świetlicy szkolnej

Nadszedł czas na zakończenie pracy świetlicy w roku szkolnym 2018/19. Po intensywnym roku z wielką dumą wspominamy minione miesiące pełne zabawy, uśmiechu, nauki i samych przyjemnych chwil. Wychowawcy świetlicy wraz z dziećmi podczas zajęć przygotowali dla zaproszonych gości, rodziców i kolegów ciekawy program artystyczny.

A oto krótka fotorelacja z występów. Pani Magdalena Deseń przygotowała dla Nas multimedialną kronikę podsumowującej rok pracy 2018/2019. Dzieciom dziękujemy za zaangażowanie i wytrwałość, dzięki której mieliśmy przyjemność oglądać wspaniały program artystyczny. Podziękowania kierujemy też w stronę rodziców za wszelką pomoc i wsparcie jakie docierało do Nas w ciągu roku szkolonego. Podczas zakończenia pracy świetlicy szkolnej rozstrzygnęliśmy konkurs na „Super wychowanka świetlicy”, oraz „Wzorowego wychowanka Świetlicy” Laureatami zostali: „Super wychowanek” – Natalia C. „Wzorowy wychowanek” – Anna. L „Wzorowy wychowanek”- Antonina S. Zostały przyznane liczne nagrody i upominki dla laureatów konkursu, dzieciom, które otrzymały wyróżnienia za całoroczną postawę, a także dzieciom biorących udział w programie artystycznym. Nagrody i upominki zawdzięczamy sponsorom: Radzie Rodziców naszej szkoły, firmie Fiberway z Niepołomic, firmie Lukanet z Niepołomic, Spółce turystycznej Kopalni Soli w Wieliczce.

Podziękowania kieruje koordynator projektu p. Anna Grabowska:

Serdecznie dziękuję wychowawcom Alicji Gałek, Sylwii Foltyn, Magdalenie Desoń, Natalii Pietnoczne, Patrycji Kica za zaangażowanie i udział w projekcie „Super Wychowanek Świetlicy 2019”, oraz przygotowanie grup do przepięknego programu artystycznego. Szczególne podziękowanie kieruję pod adres Magdaleny Desoń za prezentację multimedialną podsumowującą rok pracy w świetlicy”.

ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI ! DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU !

Prezentacja podsumowująca rok szkolny w świetlicy [link]

Top