Zajęcia dodatkowe powadzone przez firmy zewnętrzne

• Wrz 17 / 2021
  • Możliwość komentowania Zajęcia dodatkowe powadzone przez firmy zewnętrzne została wyłączona

Zajęcia dodatkowe powadzone przez firmy zewnętrzne

Grafiki firm zewnętrznych zostaną opublikowane w trzecim tygodniu września

(dotyczy roku szkolnego 2023/2024)

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą  dodatkowych zajęć w roku szkolnym 2022/2023.

Balet w SP nr 4 w Wieliczce!

Zapraszamy uczniów klas pierwszych na bezpłatną, niezobowiązującą pokazową lekcję baletu już jutro o godz. 15:40!

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW:

• dzieci w wieku 5-8 lat (nie jest wymagane doświadczenie taneczne);
  • dzieci i młodzież w wieku 9+ które chciałyby kontynuować swoją przygodę z baletem.

Po zebraniu zapisów chętnych osób, w zależności od tego ile osób się zgłosi, poinformujemy Państwa, jakie grupy zostaną utworzone.

Harmonogramy zajęć zostaną ułożone z uwzględnieniem planów lekcji Państwa dzieci oraz lokalizacji w której się uczą.

EDUKACJA ARTYSTYCZNA DZIECI

Naszą misją jest rozpowszechnianie baletu zarówno wśród dziewczynek jak i chłopców. Pragniemy dzielić się swoją pasją do tańca klasycznego stwarzając najmłodszym możliwości wszechstronnego rozwoju. Udowadniamy, że balet to nie tylko ciężka praca, ale i doskonała zabawa, która może się przerodzić w miłość na całe życie.

Jakie korzyści daje dzieciom balet?

– koryguje wady postawy,

– kształtuje poczucie rytmu,

– rozwija wrażliwość muzyczną,

– uczy współpracy w grupie,

– dzięki publicznym występom dodaje odwagi i pewności siebie,

– dzieci nabierają nawyku delikatnego i płynnego poruszania się.

Informacje i zapisy

info@edukacjaartystyczna.pl

www.edukacjaartystyczna.pl

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą  dodatkowych zajęć w roku szkolnym 2021/2022.

Balet na terenie Szkoły:

www.edukacjaartystyczna.pl

Zajęcia będą organizowane po zebraniu się grupy. Informacje na plakatach i ulotkach w szkole.

LEADER SCHOOL- zajęcia z języka angielskiego:

Zajęcia z języka angielskiego – prowadzone przez szkołę Leader School

Dzieci można zapisać do grup w siedzibie szkoły w Wieliczce , ul. Piłsudskiego 10 lub  pod

nr telefonu 12 307 00 50, albo mailowo : wieliczka@leaderschool.pl

Oyama Karate:

Zajęcia w pon – śr – 16.30 plakaty na wejściach lub na stronie: https://youtu.be/BBS2mifvOek

Karate z UKS Shorin- Ryu:

Zajęcia 2 razy w tyg.: poniedziałki i środy. Więcej informacji na: krakow-karate.pl lub 604271448

Robotyka w szkole:

Zajęcia prowadzone przez nauczyciela szkoły, Panią Agnieszkę Kosińską.

Zajęcia szachowe:

Zapisy pod nr telefonu 722 260 684. Powstaną dwie grupy: środa, czwartek godz 16.30